Wommobile Saha Satış W3 ile Güçleniyor!

25 Temmuz 2018
25 Temmuz 2018, Yorumlar Wommobile Saha Satış W3 ile Güçleniyor! için yorumlar kapalı

Saha satış ekiplerinin android telefon veya tabletler ile müşteri, satış, sipariş ve sevk süreçleri, anlık bakiye ve stok bilgisine erişimini sağlayan wommobile rakiplerini geride bırakacak yeni uygulamalar ile geliyor. Birçok özelliği içinde modüller artık hem daha görsel hem daha hızlı özelliklere sahip.

W3 serisi olarak adlandırılan yeni uygulama ile server altyapınız olmasa dahi yazılımları çok rahat kullanabiliyorsunuz. W3 serisi ile öne çıkan bazı yeni özellikleri aşağıda bulabilirsiniz.

Yılın sonuna doğru pazara sunulacak yeni uygulama çok yönlü entegrasyonu ile müşterilerimize hizmet ediyor olacak.

Bağımsız Kullanım,

W3 Mobile kullanım için artık bir ticari yazılım veya erp paketine ihtiyacınız yok. Eğer amacınız satış operasyonlarını yönetmekse tek uygulama üzerinden bu işlerinizi çok rahat bir şekilde, ek yatırım yapmadan kullanabiliyor olacaksınız.

Görsel ve Analitik Raporlama,

Web arayüzü üzerinden uzun zaman harcayarak aldığınız birçok analiz ve raporu kolaylıkla alabileceksiniz. İsterseniz mobil uygulama üzerinden erişebileceksiniz. Aylık satış raporları gibi klasik raporlar yerine daha analitik çalışan ve size yol gösteren analizler hazırladık. Örneğin, Hangi müşterilerinizin sipariş sıklığı azaldı, yada sürekli sizden aldığı ürünleri almayı bırakan müşterileriniz var mı? Tüm satış elemanlarının sattığı ancak x satıcısının satamadığı ürünler nelerdir?

Kolay Kullanım,

Uygulamanın tüm arayüzünü yeniden tasarladık. En popüler kullanım yöntemlerine göre yeni özellikler ekledik. Hem görsel, hem kolay, hem daha akıllı bir uygulama sizi bekliyor.

Hız,

Artık W3 Mobile birçok işi arka tarafta yapan farklı servislere sahip. Veri yükünü azaltan ve verilerinizi oldukça hızlı transfer edebilen  yeni bir mimari geliştirdik. Siz uygulamayı açtığınız da offline seçeneğin de dahi olsanız ne kadar hızlı güncelleme yaptığını görünce şaşıracaksınız. Saha da veriye hızlı erişim sayesin de sizin de satışlarınız hızlanacak.

Akıllı Bildirim Sistemi,

Ziyarete gitmeniz gereken bir müşteriniz var veya bekleyen tahsilatlarınız. Bunları artık takip etmenize gerek yok. Biz sizin için yapmanız gereken işleri sürekli hazırlıyor ve size yeni bildirim servisimiz üzerinden gönderiyor olacağız.

Bu ve bunlar gibi birçok özelliği yeni versiyon da sizlere sunmak için heyecanlanıyoruz. Sanıyorum artık rakiplerimizin daha çok çalışması gerekecek.

Yazar : Ümit KOÇAK – Proje ve İş Geliştirme Direktörü