Sanal Mağaza Entegrasyonu

Sanal Mağaza Entegrasyonu Logo Go3,  Tiger3, Tiger Enterprise3, Tiger Wings3, Tiger Wings Enterprise3 ile Tam Entegre Çalışır.

Sanal Mağaza Entegrasyonu sayesinde en popüler e-ticaret siteleri ve pazar yerleri Logo ile tam entegre çalışabiliyor. Sanal Mağaza Entegrasyonu sayesinde size sunduğumuz özel arayüz üzerinden tüm mağazalarınızı tek bir arayüzden pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.
 • www.n11.com,
 • www.gittigidiyor.com,
 • www.hepsiburada.com,
 • www.pttavm.com,
 • www.trendyol.com,
 • Opencard,
 • Magento,
 • Paket veya Özel B2b Siteleri,
 • Paket veya Özel B2c Siteleri,
 • XML, TXT, CSV, XLS, Veritabanaları,
 • Okunabilir tüm dosya formatları vb." sistemleri ile entegrasyon sağlanabilir.
Menü
Ürün hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki başlıkları seçebilirsiniz.
Pazar Yeri Entegrasyonu
Tüm popüler sanal pazar yerlerine entegre olduğu gibi, dilerseniz özel e-ticaret sitenize entegre olabilir. Kolay kurulama ve kullanıma sahiptir. Aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz.
Logo ile En İyi Entegrasyon
Logo ile sanal pazar yerleri arasında pratik ve hızlı entegrasyon sağlar. Logo haricinde hiçbir uygulamaya entegre değildir ve sadece Logo kullanıcıları için geliştirilmiştir. Logo'nun tüm parametre ve özelliklerine entegre olabilir. Entegrasyon için ayrıca bir entegrasyon aracı almanıza gerek yoktur. Logo'nun bir modülü gibi çalışır.
Anlık Stok Güncelleme
Anlık stok güncelleme özelliği ile satış durumunda veya Logo’da stok durumu güncellendiğinde anında mağazalarda stok miktarlarınız otomatik güncellenir. Mağazalar da eş azmanlı güncelleme özelliği sayesinde anlık tüm mağazalarınız etkilenir. Örneğin, N11 mağazasında A ürünü sattığınızı varsayalım. 1 adet satıldığı anda Logo ve diğer mağazalardaki stoklarınız -1 adet değişecektir.
Siparişlerin Anında Logo’da
Mağazanıza gelen siparişlerinizi isterseniz tek tek, isterseniz otomatik olarak Logo’ya anında aktarabilirsiniz. Parametre yönetimi ile Logo'ya sipariş veya fatura aktarımı yapmanız mümkündür. Logo'daki tüm sipariş parametreleriniz aktarım sırasında dikkate alınacaktır ve hata olasılığı yoktur.
Çok Kullanıcılı Mimari
Sanal Mağaza entegrasyonunu sınırsız kullanıcı ile ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. İstediğiniz kadar mağazayı aynı ekranda görüntüleyebilirsiniz.
Mağaza Analizleri
Mağazaların satış performansını, komisyon kesintilerini, stok miktarlarını kontrol edebileceğiniz analizler alabilirsiniz.
Fiyat Yönetimi
Logo’da tüm mağazaların fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Toplu olarak fiyatlarınız güncellenir.
Yıllık Ödeme Yok
Her yıl lisans ücreti ödemenize gerek yok. Sadece güncellemeler ve destek ihtiyaçlarınızda ödeme yaparsınız.
Özel Entegrasyon
İsterseniz özel e-ticaret siteniz veya xml servislerini entegre edebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü ile servis süreçlerinizi daha hızlı ve kolay yönetebilirsiniz.

Popüler pazar yerleri e-ticaret satış yöntemlerinin artık başında gelmektedir. İşletmelerin kendi kaynakları ile finanse etmeleri gereken ve birçok teknik yeterliliğe sahip olmaları sonucunda elde edecekleri bilişim altyapısını en üst seviyede sunmaktadırlar. Sanal mağazalarda satacağınız ürünler üzerinden vereceğiniz satış komisyonları sayesinde hiçbir başlangıç maliyetine katlanmadan satış yapma hakkında sahip olursunuz. Türkiye'de 1 yılda 100'lerce özel web sitesi kurulmakta ve bunların çok küçük bir bölümü başarılı olmaktadır. E-ticaret sitesi kurmak, yönetmek, desteğini sağlamak hem ekip hem teknik yatırım gerektiriyor. Bu tip bir yapılanmada oldukça büyük ve süre gelen maliyetlere sebep vermektedir. Son dönemde satış e-ticaret üzerinden satış yapan işletmelerin büyük bir bölümü sanal mağazalara yönelmiş ve satışlarını büyük oranda geliştirmişlerdir. Artan sevkiyat ve faturalama süreçleri sonarsında tedarik, stok kontrolü, fiyat kontrolü gibi birçok süreci beraberinde getirmektedir.
% 100 Logo Go3, Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise Sürümleri ile Tam Entegre Çalışır. Microsoft Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu, Microsoft Sql Server ile çalışabilme, Sade ve İşlemsel arayüzü ile hızlı ve kolay kullanım imkanı, Çok kullanıcı desteği, Kullanıcı bazlı yetkilendirme, Kullanıcı dostu arayüz, Görsel analiz ekranları, Güvenli veri tabanı mimarisi.
Ana Paket/Ek Modül Go 3 Tiger 3 / Enterprise 3
Sanal Mağaza Entegrasyonu Ana Paket 7.450,00 TL 11.550,00 TL
Sanal Mağaza Artırım Lisansı (+1 Mağaza) 1.740,00 TL 3.450,00 TL