Rakiplerinizin Taklit Edemeyeceği Tek Şey Müşterileriniz İle İlişkilerinizdir

4 Mart 2016
4 Mart 2016, Yorumlar Rakiplerinizin Taklit Edemeyeceği Tek Şey Müşterileriniz İle İlişkilerinizdir için yorumlar kapalı

WomTech

 

Programın satışı kolay, satış sonrasında müşteri sürecini yönetmek zordur. Bu sektörde fark yaratabilmek için çalışma şeklinizi bir sisteme oturtmanız gerekir fakat sahada yaptığınız görüşmeler, müşteri ortamında ki krizler bazen bu süreci zorlaştırabilir.

Müşteriyi ne kadar iyi tanırsanız çözüm yollarınız sizi o kadar sonuca götürür. Peki sadece müşteri ile diyaloğunuzun iyi olması yeterli mi?

 

Sağlıklı bir iş süreci için müşteriniz ile karşılıklı edindiğiniz kazancı ölçümlemek gerekir. Çalıştığınız firma ile iş anlaşmanızın ne zaman başladığı, firma için verdiğiniz efor, alınan hizmette ki memnuniyeti detaylı gözlemlemeniz gelecekte ki yol haritanızı çizmenizde önemli bir faktördür. Bu süreçte verilerinizi kaydettiğiniz program hayati önem taşımaktadır. Birçok büyük markanın tercih ettiği  satış sonrası servis programı Womtech yoğun iş temposunda sizin kurtarıcınız olabilir.

 

Anlık data girişi ile tüm müşteri süreçlerinizi Womtech ile yönetebilirsiniz. Gelen teknik destek çağrılarının yönlendirilmesi, iş emri atanması, destekte harcanan süre ve yapılan işlem detayları gibi birçok veriyi program üzerinde izleyip, raporlayabilirsiniz. Ayrıca, müşterinizin lisanslarını kaydedebilir, Lem sözleşmesi gibi  hatırlatma gerektirecek lisansların takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bakım sözleşmenizin bitmesine belirli bir süre kala hatırlatma yapmasını sağlayabilirsiniz. Womtech ile  müşterilerinize özel notlar girebilir, girdiğiniz detaylarla müşterilerinizin anlık ihtiyaçlarını izleyerek satış fırsatları oluşturabilirsiniz. Rakipleriniz arasında fark yaratmak için bizi arayın.