7 Temmuz 2015
7 Temmuz 2015, Yorumlar Neden Sanal Mağaza Entegrasyonu? için yorumlar kapalı

neden_sanal_magaza_entegrasyonu

Günümüzde pek çok kişi internetin yaygınlaşması ile birlikte alışveriş sitelerine daha çok rağbet göstermeye başladı. Bu sayede alacakları ürünü kıyaslama yapma fırsatı bulan kullanıcılar, şahıs ile muhatap olmadan rahatlığın ve kolaylığın tadını çıkarmaktadırlar. Tüketiciler sıradan ve herhangi popülerliği olmayan e-ticaret sitelerinin yerine; rekabetin çok olduğu indirimlerin havada uçuştuğu, hızlı gönderim seçenekleri gibi bir çok avantajı sunan siteleri tercih etmektedirler. Bu sitelerin rağbet görmesi ile birlikte mağaza sayıları da her geçen gün daha da artmaya başlamıştır. Gün içerisinde binlerce insanın ziyaret ettiği bu alışveriş sitelerinde mağaza sahiplerinin satışlarının ve iş yoğunluklarının artması kaçınılmazdır. Gün içerisinde alınan siparişlerin en geç 3 iş günü içerisinde teslimatının yapılması zorunluluğu zamana karşı bir yarış demektir ve hataya yol açabilir. Birden fazla personel bu iş için alışveriş sitesinden gelen sipariş listesini teker teker Logo ya satış siparişi girmek zorunda kalmaktadır. Veri girişi yapılırken kullanıcı hatalarından kaynaklanan yanlış ya da eksiklikler, siparişin zamanında teslim edilmemesi hatta yanlış adrese sevkiyat yapılması gibi olumsuz durumlara zemin hazırlayabilir.

Biz firma olarak satıcının çıkarlarını düşünerek, mağazadan yapılan satışları zaman kaybetmeden ve herhangi bir iş yükü olmadan hızlı bir şekilde sevkiyat yapmanıza olanak sağlayan Logo Sanal Mağaza Entegrasyonu uygulamasını geliştirdik. Artık tek bir uygulama ile birden fazla mağazanızdan gelen siparişleri fazla personel maliyetlerinden ve kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunlardan kurtularak hızlı ve kontrollü bir şekilde teslimatını yaparak satışlarınızın ve karınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

“Gittigidiyor” ve “Hepsiburada” alışveriş sitelerinde mağazalarınızın olduğunu varsayalım. Logo Sanal Mağaza Entegrasyonu sayesinde her iki mağazada da aynı ürünler farklı fiyatlar ile satışı yapılıyor ise hangi mağazadan ne kadar kar elde edildiği ne kadar satış yapıldığını kolayca analiz edebilirsiniz. Her iki mağazada satılan aynı ürünün deponuzdaki stok sayısını da kolayca takip edebilirsiniz.

Go Plus,  Tiger Plus ve Tiger Enterprise ürünleri ile tam entegre olan Logo Sanal Mağaza Entegrasyonu herhangi bir xml aktarımı ile uğraşmadan online olarak Logo ya aktarımını sağlar.  Detaylı bilgi ve demo için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.