12 Mayıs 2015
12 Mayıs 2015, Yorumlar Neden e-ticaret Siteleri Kapanıyor? için yorumlar kapalı

neden_eticaret_siteleri_kapaniyorE-Ticaret her geçen gün, daha da büyüyor ve hayatımızda daha fazla yer kaplıyor. Günümüzde artık tedarikçi firmalar; kendilerine özel yapılan e-ticaret sitelerini fazla rağbet görmediği için kapatıp,  popüler günde binlerce kişinin ziyaret ettiği e-ticaret sitelerine yöneliyorlar.

Diğer bir bakış açısı ile gün içerisinde çok fazla sipariş sirkülasyonu olan tedarikçi firmalar, gelen siparişleri teker teker sisteme giriş yaparak ciddi bir iş yükü ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Logo sanal mağaza entegrasyonu ile mağazadan satılan ürünlerinizin sipariş detayları kolay bir şekilde Logo’ ya aktarılır. Bu sayede fazla personel çalıştırmak zorunda kalmadan maliyetlerinizi düşürüp, satışlarınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kullanıcı bazlı veri girişi yapılırken yanlış ürün gönderimi, eksik fatura adresi ve gözden kaçan siparişlerin atlanmasından dolayı şikayet ve geri iade işlemleri bir çok tedarikçi firmanın yaşadığı problemler arasındadır. Logo sanal mağaza entegrasyonu bütün bu sorunları ortadan kaldırır ve kontrollü bir şekilde ürün detayları ile birlikte (Renk, beden, boy v.s) fatura adresi ve sevkiyat adresini ayrı olarak Logo ya kaydeder.

Tek bir ekranda ürünlerinizin hangi mağazada ne kadara satıldığını anlık olarak stok bilgisi ile birlikte görebilirsiniz. Hangi mağazanızdan satış yapılırsa yapılsın anlık olarak diğer mağazalarınızda da stok miktarları güncellenir. Böylece mağazalar arasında satış kıyaslamalarını da yapabilirsiniz.  Logo sanal mağaza entegrasyonu  size her türlü kazanç sağlar.