Sanal Mağaza Entegrasyonu

Sanal Mağaza Entegrasyonu sayesinde en popüler e-ticaret siteleri ve pazaryerleri Logo ile tam entegre çalışabiliyor. Sanal Mağaza Entegrasyonu sayesinde size sunduğumuz özel arayüz üzerinden tüm mağazalarınızı tek bir arayüzden pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

“www.n11.com” , “www.gittigidiyor.com” , “www.hepsiburada.com”, “www.pttavm.com”, “www.trendyol.com”, “B2b Siteleri”, “B2c Siteleri, XML, TXT, CSV, XLS, Veritabanaları, Okunabilir tüm dosya formatları vb.” sistemleri ile entegrasyon sağlanabilir.

Neden İmgesoft Sanal Mağaza?

Pazar Yeri Entegrasyonu Logo ile En İyi Entegrasyon Anlık Stok Güncelleme

N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, ePttavm, Trendyol gibi popüler sitelerde ürünlerinizi anında listeleyin, kolay bir şekilde eşleştirin.

İmgesoft Sanal Mağaza aldığınızda Logo ile entegre olması için ayrıca bir modüller almanıza gerek yoktur.

Anlık stok güncelleme özelliği ile satış durumunda veya Logo’da stok durumu güncellendiğinde anında mağazalarda stok miktarlarınız otomatik güncellenir.
Siparişlerin Anında Logo’da Çok Kullanıcılı Mimari Mağaza Analizleri
Mağazanıza gelen siparişlerinizi isterseniz tek tek, isterseniz otomatik olarak Logo’ya anında aktarabilirsiniz. Sanal Mağaza entegrasyonunu sınırsız kullanıcı ile ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Mağazaların satış performansını, komisyon kesintilerini, stok miktarlarını kontrol edebileceğiniz analizler alabilirsiniz.
Fiyat Yönetimi Yıllık Ödeme Yok Özel Entegrasyon
Logo’da tüm mağazaların fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Toplu olarak fiyatlarınız güncellenir. Her yıl lisans ücreti ödemenize gerek yok. Sadece güncellemeler ve destek ihtiyaçlarınızda ödeme yaparsınız. İsterseniz özel e-ticaret siteniz veya xml servislerini entegre edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • % 100 Logo Go3, Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise Sürümleri ile Tam Entegre Çalışır.
  • Microsoft Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu,
  • Microsoft Sql Server ile çalışabilme,
  • Sade ve İşlemsel arayüzü ile hızlı ve kolay kullanım imkanı,
  • Çok kullanıcı desteği,
  • Kullanıcı bazlı yetkilendirme,
  • Kullanıcı dostu arayüz,
  • Görsel analiz ekranları,
 • Güvenli veri tabanı mimarisi.

Fiyat Tablosu

Ürün/Hizmetler Go Ürün Grubu Tiger Ürün Grubu
Sanal Mağaza Entegrasyonu Ana Paket 5.250,00 TL 8.150,00 TL
Sanal Mağaza Entegrasyonu Mağaza Art. Lisansı 1.150,00 TL 2.350,00 TL

İmgesoft lisanslarını aldığınızda ek olarak Logo Object veya Veritabanı Kullanım Lisansı almanıza gerek yoktur. İmgesoft Logo’nun 6 seçkin Dikey Çözüm Ortağından bir tanesidir. Ürünlerimizin alımını iş ortaklarımız üzerinden, Logo garantisi ile temin edebilirsiniz.