2 Nisan 2015
2 Nisan 2015, Yorumlar Logo Mobil Saha Satış ile Neler Yapabilirim ? için yorumlar kapalı

wommobileSahadaki satış elemanlarının elini güçlendirecek çözüm Logo Mobil Saha Satış; Logo kullanan bir işletmeniz varsa sahadaki personellerin müşteri iletişim bilgileri, bakiye bilgileri, risk bilgileri  gibi sahada  anlık ulaşmaları gereken özet bilgilerin erişimini sağlar.

Müşteriler ile ilgili ekstre veya analiz raporları da sistemde standart olarak mevcuttur. Bilindiği gibi müşteri ortamında anında ekstreye ulaşmak satıcıların işini inanılmaz kolaylaştırır ve müşteri ile diyalogları daha pratik gelir.  Bu sayede satış süreçleri hızlanır.

Pratik bir şekilde siparişleri aldıktan sonra merkeze iletebilir,  merkezdeki kullanıcılar irsaliye veya fatura ile ürün sevkini anında tamamlayabilirsiniz.

Hem sevk planlarını oluşturmanız, hem stok durumunu kontrol etmeniz açısından büyük avantaj sağlayan WomMobile çok yakında Netsis ürünleri ile de çalışacaktır.

Tüm Logo iş ortaklarından temin edebilir, Google Play‘ den de yükleyebilirsiniz. Daha detaylı incelemek için aşağıda linkten ürün sayfasına erişebilirsiniz.

http://www.imgesoft.com.tr/cozumler/android-mobil-soguk-saha-satis-sistemi