WomTech Kurulumu Nasıl Yapılır?

bölümünde Satış Sonrası Servis için yapıldı. Etiket: Womtech

1.Aşama

Öncelikle donwload.imgesoft.com.tr adresinden WomTech (Satış Sonrası Teknik Servis) klasörünü açınız.

54

Burada en son eklenen versiyonu bilgisayarınıza indirdikten sonra Logo’ nun kurulu olduğu klasöre kopyalayınız. Bu dosya üzerinde sağ klik ve Klasöre Çıkart seçeneği ile sıkıştırılmış dosyadan çıkartınız.

Womtech kısayolu üzerinde sağ klik ve Yönetici olarak çalıştır  seçeneği tıklayınız.

56

2.Aşama

WomTech Firma Tanımlama Sihirbazı açılır. İleri butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçiniz.

Logo veritabanı bilgilerinin girişini yapınız. Logo veritabanı bilgileri girişi yapıldıktan sonra Bağlantı Testi butonuna tıklayarak bilgilerin doğru girildiğinden emin olunuz. Bağlantı Başarılı uyarısı alındığında bir sonraki adım için İleri butonuna tıklayınız.

Firma Numarası bölümüne Logo’ da kullanılan aktif firma numarası yazılmalıdır. Firma adı ve Unvanı  girişi yapılarak Firma Numarası bölümüne yazılan firma numarası, Logo Firma No alanına da yazılmalıdır. Firmaya ait aktif dönem numarası girildikten sonra Sektör seçimi yaparak İleri butonuna tıklayınız. (Sektör seçimine göre uygulamanın ara yüzü değişmektedir.)

Tekrar İleri butonuna tıklayarak kurulum sihirbazını tamamlayınız.

NOT: Firma Tanımlama Sihirbazı ekranı kapandıktan sonra Womtech klasörünün içinde Womtech.cfg dosyasının oluşturulduğundan emin olunuz.

Kurulum sihirbazı tamamlanarak ekrana admin kullanıcı bilgileri gelecektir. Tamam butonuna tıklayarak WomTech.sys giriş ekranı açılacaktır. Admin kullanıcı bilgilerinin girişini yaparak (Kullanıcı Adı: imgesoft / Şifre: imgesoft) WomTech.sys yönetim panelini açınız.

 

3.Aşama

Womtech.exe çalıştırılmadan önce Logo klasörü içerisindeki Register.bat dosyası yönetici olarak çalıştırılmalıdır.

 

 

2