Hizmetlerimiz

Arama Motorlarına Sizi En iyi Şekilde Tanıtalım. Aramalarda Ön Sıralara Çıkaralım.

Arama motorlarına sizi öyle tanıtalım ki daha hızlı ve kolay bulunur hale gelin.
Sosyal Medya'da Olmalı? Sizi Daha Çok Kişiyle Tanıştıralım.

Sosyal medyada markanızı konuşturalım. Herkes sizi tanısın, kitlenizle beraber satışlarınız artsın.

Web Site Zorunluluğu

Yeni TTK’ya Göre Olması Gereken Web Sitesinin Özellikleri Nedir?

Yeni Türk Ticaret Kanununda detaylı olarak anlatılan web sitesi zorunluluğu, şirketlerin ortaklarına ve diğer kurumlara karşı şeffaf olmasını amaçlıyor. Kanunda bahsedilen web sitesinde, şirketin tüm resmi bilgilerinin internet üzerinden yayınlanması hedefleniyor. Bu nedenle şu özellikler ön plana çıkıyor: Web sitesi zorunluluğu tüm sermaye şirketleri için geçerli.

Zorunlu kanuni Web sitesi kolayca güncellenebilir olmalı. Yeni Türk Ticaret kanununda web sitesinde yayınlanmalı denen tüm bilgiler (raporlar, kararlar, bilançolar ) zorunlu web sayfası içinde bulunmalı.

Web sitesi yayını kesintisiz olmalı. Bu sebeple alan adı barındırma (Hosting) hizmeti alınan firma ile bu bilginin paylaşılması, web sitesinin sürekli olarak yayında kalması için gerekli. İlgili kanun metnine Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz. Web sitesinin sadece kanuni zorunluluk olarak kullanılmayacağı da düşünülmeli. Maliyet açısından, web sitesi hem kanuni şartları hem de ihtiyaçları karşılamalıdır.

Mail Trafiğinizi Yönetiyoruz

Tüm mail trafiğinizin kaydını ister misiniz?

İmgesel, Mail Backup Hizmeti size mail trafiğinizin hem giden hem de gelen tüm detayları ile kayıt altında tutmanıza yardımcı olur. Bu işlem sayesinde tüm mail trafiğiniz dilediğiniz bir e-mail hesabına aktarılacak, bu sayede dilerseniz bir outlook üzerinde dilerseniz harici bir mail hesabı üzerinde kayıt altında ve dilediğiniz zaman erişebileceğiniz noktada saklanıyor olacaktır. Mail Backup hizmetimiz şirket yetkilileri ve yöneticilerine özel olarak sağlanan bir servistir. ISO 27001 bilgi güvenliği ve ISO 27301 iş sürekliliği kapsamında tüm mail trafiğinizin kayıt altında tutulabilmesi için yeterliğe sahiptir.

Mail servisinizi İmgesel yönetir, siz işinize odaklanırsınız

İmgesel, e-mail ihtiyaçlarınızda size destek ve servis sağlamaktadır. Bu konuda yedekleme, mail gönderimi, webmail, mobil kullanımlar ve tüm mail servislerinizde ihtiyacınız olan tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz! Bu işlem BİRHOST Hosting firması ile birlikte sağlanmaktadır.

Gereksiz maillerden kurtulun!

Günümüzde mail trafiğinizin %95’lik oranı spam ve virüs içeriğinden oluşmaktadır. Spam-Virüs servisimiz size bu gereksiz trafiğin büyük kısmını temizleyerek sağlamaktadır. Spam Sistemimiz ofislerinizde yer alan mail trafiğiniz için 1 dakika içerisinde aktif hale getirebileceğiniz ve gereksiz maillerden kurtulabileceğiniz bir servistir.

Spam sistemini 1 dakikada aktif hale getirebilirsiniz!

AntiSpam – Antivirüs servisimiz basit ve kolay arayüzümüz üzerinden 1 dakikada aktif hale getirebilirsiniz. Bu özellik mail sunucunuzun DNS ayarlarında yapacağınız ufak bir düzenleme ile çalışır. DNS düzenlemesi ve ayarlamasında sorun yaşamanız durumunda aktifleşme süresi gecikebilmektedir.

Spam ve virüslü mesajlarda %93 oranında başarı!

Internet ortamındaki gereksiz e-mail trafiği %95-98 oranındadır. Sistemimiz hiç bir özel ayarlamaya gerek kalmadan bu gereksiz mail trafiğini izler ve temizler. Bu düzenlemeler sayesinde sizlere %93 oranında başarılı ve temizlenmiş e-mail trafiği sağlamaktadır.
Web Sayfanızı Tasarlayalım, Satışlarınızı Artıralım.

Profesyonel web tasarımlarımız ile şirketinizi dünyaya açın, şirketinizi tanıtın, marka değerinizi artırın.
Güvenilir, Kesintisiz 7/24 Hosting Yönetiminizi Yapalım.

Kesintisiz ve esnek bulut mimarimiz ile güvenilir sunucularda web sayfanızı yayınlayalım.