10 Şubat 2015
10 Şubat 2015, Yorumlar 1 Yılda 1500 Adet Sattı! için yorumlar kapalı

database_bakcup_manager_karakter

Database Backup Manager yerli bir yedekleme çözümü olup, özellikle orta ölçekli şirketlere pratik bir çözüm sunmaktadır. Uygun satınalma maliyeti ve çok fonksiyonlu özellikleri sayesinde satışa çıktığı günden itibaren en çok tercih edilen yazılımlardan biri haline gelmiştir.

1. Kolay Kurulum

Kolay kurulum özelliği sayesinde kurulum dosyasını çalıştırmanız ve kurulumun bitmesini beklemeniz yeterlidir. 5 dakika içerisinde DBM yedeklerinizi almaya hazır hale gelir.

2. Bildirim Servisleri

Yedekleriniz alındı mı? Yedek alırken acaba diskinizde yer var mıydı? Yedek alırken her hangi bir problem çıktı mı? Veri tabanında bir sorun var mı? gibi soruları artık sormanıza gerek kalmaz. DBM yedekleme işlemini tamamladığında, tamamlayamadığında, sorun yaşandığında size bir durum maili gönderir. Arzu ettiğiniz kadar kişiye mail göndermesini sağlayabilirsiniz.

3. Sıkıştırma Özelliği

Veri tabanı yedekleme işleminde en büyük problemlerden bir tanesi de yedeklerin sürekli artarak diskte yer kaplamasıdır. DBM size 3 farklı düzeyde sıkıştırma özelliği sunar. Bu sayede veri tabanı yedekleriniz 1/10’a kadar küçültülebilir. Disk alanını verimli kullanarak artan maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.

4. Uygun Satınalma Avantajı

Düşük satın alma maliyeti ile ihtiyacınız olmadığı halde yüksek veri tabanı farkları ödemenize gerek kalmaz. Hem işletim maliyetini azaltır, hem de size kolay satın alma fırsatı sağlar.